Młodszy Konsultant Obsługi Infolinii

A-Trybut-Polski HR S.A.

31-156 Kraków, małopolskie

Polski HR A-trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.

Polski HR A-trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: 31-156 Kraków

Oferujemy:

-pracę w stabilnej firmie, w oparciu umowy o pracę (podstawa + prowizja),

- niezbędne narzędzia pracy

- ciekawy system motywacyjny,

- pracę w młodym, dynamicznym zespole,

- możliwość rozwoju ( kursy, szkolenia)

Zakres obowiązków:

- odbieranie połączeń pzychodzących

- udzielanie informacji klientom na temat statusu przesyłek

- pomoc klientowi

- budowanie relacji z klientem

- budowanie pozytywnego obrazu firmy

Wymagania:

- miły głos i swobodnie prowadzisz rozmowę telefoniczną,

- otwartość na nowe doświadczenia i pracę z ludźmi

- gotowość do pracy na stanowisku konsultanta telefonicznego

- dyspozycyjność

- mile widziany orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Czekamy na Twoje CV ! Prześlij aplikacje na adres e-mailowy