Młodszy konsultant na infolinii przychodzącej

LeasingTeam Sp. z o.o.

Poznań, 61-743, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

  • Obsługa połączeń w ruchu przychodzącym,
  • Pomoc Klientom w rozwiązaniu problemu,
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości komputera,
  • Dyspozycyjności,
  • Zaangażowania i rzetelnego podejścia do pracy,
  • Nastawienia na Klienta (empatia),
  • Wysokiej kultury osobistej, komunikatywności oraz bardzo dobrej organizacji pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie, po szkoleniu, od razu na umowę o pracę tymczasową w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stawkę 13,00 zł brutto + premię uzależnioną od wypracowanych wskaźników,
  • Możliwość zdobycia interesującego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego,
  • Profesjonalne szkolenie.

Wymagania

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
18 miesięcy
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa