Młodszy konsultant ds. SAP

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Świadczenie usług konsultingowych w obszarze systemów informatycznych
  • Diagnoza potrzeb klientów
  • Dobranie oprogramowania spełniającego potrzeby i oczekiwania klientów (dopasowane do specyfiki działalności firmy)
  • Wdrażanie nowych narzędzi, konfiguracja z innymi systemami informatycznymi
  • Szkolenie pracowników z użytkowania danego programu/systemu

Wymagania:

  • Student ostatnich lat lub absolwent kierunków ekonomicznych lub finansowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie Polski
  • Odpowiedzialność, wielozadaniowość i dobra organizacja czasu pracy
  • Znajomość systemu ERP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę za pośrednictwem Adecco na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy i awansu w strukturach firmy
  • Pracę na pełny etat, elastyczne godziny, możliwość pracy zdalnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Benefity pozapłacowe: opieka zdrowotna, karta sportowa, bony żywnościowe i inne
  • Udział w projektach z zakresu finansów, rachunkowości i zarządzania
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Dogodną lokalizację: Ochota

Numer referencyjny: MK/WA2/072018/A3/MD
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.