Młodszy konsultant ds. rekrutacji (m/k)

Trenkwalder

Kraków, małopolskie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Obowiązki:
  • samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji stałych na stanowiska różnego szczebla,
  • przygotowywanie i zamieszczanie ofert pracy oraz pozyskiwanie aplikacji z alternatywnych źródeł,
  • budowanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z klientem oraz kandydatem,
  • udział w spotkaniach z kluczowymi klientami,
  • raportowanie wyników swojej pracy bezpośrednio do przełożonego.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • doświadczenie w rekrutacji mile widziane,
  • samodzielność, zaangażowanie, wysoka motywacja do pracy oraz rozszerzania kwalifikacji i umiejętności,
  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • czynne prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji oraz atrakcyjny systemem premiowy,
  • uczestnictwo w szkoleniach branżowych,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w stabilnej firmie,
  • przyjazną atmosferę w dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.