Młodszy Konsultant ds. Rekrutacji i Administracji

Dekra Praca Sp. z o.o.

Chojnice, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:
• pomoc przy sprawach związanych z meldunkiem
• pomoc przy wizytach w Urzędach przy załatwianiu dokumentów, oświadczeń itp.
• odpowiedzialność za przebieg spotkań obywateli Ukrainy w urzędach i innych wskazanych placówkach
• redagowanie i aktualizacja ogłoszeń́ oraz weryfikacja aplikacji
• prace administracyjno – kadrowe

Wymagania:
• dyspozycyjność kilka godzin w tygodniu
• mile widziana znajomość języka rosyjskiego/ukraińskiego
• doświadczenie w rekrutacji i selekcji mile widziane
• czynne prawo jazdy kat. B
• bardzo dobra organizacja czasu pracy, skrupulatność i zaangażowanie
• odpowiedzialność i precyzja

Oferujemy:
• zatrudnienie w niepełnym wymiarze godzin (możliwa praca dla osoby uczącej się)
• rozwój w firmie międzynarodowej
• możliwość rozwoju umiejętności językowych
• możliwość współpracy na dłużej/ na stałe
• stawiamy tylko na osoby zakładające długofalowy rozwój oraz współpracę z firmą DEKRA Praca

Prezentacja firmy

DEKRA Praca Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej firmy DEKRA AG, która ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja