Młodszy Konsultant ds. Obsługi Klienta Międzynarodowego

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego (KRAZ nr 493) zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych i średnich firm na terenie województwa łódzkiego oraz mazowieckiego. Obecnie poszukujemy pracowników tymczasowych dla jednego z naszych klientów na stanowisko:

Konsultant ds. Obsługi Klienta Międzynarodowego
Miejsce pracy: Łódź/Śródmieście

Zadania na stanowisku:
- telefoniczna obsługa klienta (wyłącznie połączenia przychodzące)
- przyjmowanie zleceń transportowych i realizowanie wycen,
- monitorowanie statusu doręczeń,
- udzielanie informacji o warunkach przewozu,
- udzielanie podstawowych informacji o przepisach celnych.

Oferujemy:
- miesięczne pełnopłatne szkolenie przygotowujące do pracy,
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze składkami ZUS,
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-18:30 (wg grafiku),
- możliwość podjęcia długoterminowej i perspektywicznej współpracy,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
- kartę Fit Sport po 4 miesiącach współpracy,
- dla najlepszych osób możliwość otrzymania umowy o pracę bezpośrednio u Klienta.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami oraz, że powyższa oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przysyłanie CV bądź o stawienie się w Agencji Tempus A przy ul. Piotrkowskiej 55 w Łodzi, w godzinach 10:00-16:00 (od poniedziałku do piątku) wraz z dokumentami aplikacyjnymi.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Wymagania

- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
- pełna dyspozycyjność - praca po 8 godzin dziennie
- doświadczenie w obsłudze Klienta (mile widziane)
- umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (Word, Excel, Outlook),
- wyraźna dykcja,
- gotowość do pracy o charakterze zmianowym,
- chęć rozwoju i nauki nowych zagadnień,
- umiejętność pracy pod presją czasu,
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Prezentacja firmy

Agencja zajmuje się leasingiem pracowniczym, rekrutacją stałych pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing