Młodszy Konsultant CRM #Warszawa #Java #.Net #dlaabsolwenta

CGI Information Systems and Management Cosultants (Polska) Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

• Konfiguracja oprogramowania klasy CRM;
• Zbieranie wymagań, ich analiza i implementacja;
• Prowadzenie dokumentacji technicznej;
• Wsparcie techniczne podczas wdrożeń.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub informatyczne;
• Silne umiejętności analityczne i umiejętność pracy w zespole;
• Wiedza akademicka związana z programowaniem w Java lub/i .Net;
• Wiedza o technologiach internetowych (HTML, CSS, JavaScript);
• Podstawowa wiedza dotycząca relacyjnych baz danych (RDBMS)
• Dobra znajomość angielskiego;
• Dyspozycyjność do pracy na pełen etat.

Mile widziane:
• Doświadczenie komercyjne w programowaniu w Java lub/i .Net;
• Doświadczenie w pracy w technologiach internetowych (HTML, CSS, JavaScript);
• Znajomość dowolnego systemu zarządzania relacyjną bazą danych.

Oferujemy:
• Pracę w twórczym, dynamicznym i międzynarodowym środowisku, które zapewnia swobodny transfer wiedzy i doświadczenia z Konsultantami z całego świata;
• Różnorodność projektów i dostęp do ciekawych technologii;
• Szansę na rozwój zawodowy i osobisty w gronie życzliwych, przyjaznych i miłych współpracowników;
• Nowoczesne biuro zlokalizowane w samym centrum Warszaw (Królewska 16);
• Umowę o pracę umożliwiającą korzystne rozliczenie kosztów uzyskania przychodu (50%);
• Pakiet Medicover z opieką stomatologiczną (opieką objęta również najbliższa rodzina);
• Kartę Multisport;
• Benefit finansowy w postaci funduszu inwestycyjnego opłacanego przez CGI;
• Benefit finansowy w postaci dofinansowania zakupu akcji CGI na kanadyjskiej giełdzie;
• Coroczny udział w zyskach CGI (Profit Participation Plan).

Prezentacja firmy

Informacje o CGI<br/>CGI Information Systems and Management Consu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - ERP