Opis stanowiska pracy

Nasza firma dysponuje dużym biurem konstrukcyjno-technologicznym zajmującym się opracowaniem koncepcji i wykonaniem projektów maszyn i linii produkcyjnych sprzedawanych na terenie Polski i Europy.

Oferta firmy Sherman Partners jest odpowiedzią na potrzeby dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w szerokiej gamie branż. Wzrastające zapotrzebowanie na innowatorskie produkty, stała konieczność podnoszenia wydajności oraz automatyzacja procesu produkcji sprawia, że wzrasta zainteresowanie naszymi usługami. Powoduje to, że praca w naszym zespole jest szansą na zdobycie dużego doświadczenia oraz doskonalenie własnych umiejętności.

Wymagania

Pracownik będzie odpowiedzialny za tworzenie projektów, projektowanie maszyn w programie komputerowym (Inventor, Solid EDGE i AutoCAD) przy współpracy z starszymi konstruktorami. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenia oraz możliwość rozwoju zawodowego i pracy w zespole konstruktorów o bardzo dużym doświadczeniu i licznych osiągnięciach.

Wymagania

- znajomość rysunku technicznego oraz tworzenia dokumentacji technicznej,
- sporządzanie koncepcji technicznej oraz ofertowanie maszyn i oprzyrządowania,
- tworzenie dokumentacji technicznej 3D/2D dla części lub zespołów maszyn (konstrukcja i obliczenia)
- współpraca w zakresie ustaleń technicznych z uczestnikami zespołu projektowego,
- analiza i ocena konstrukcji ze względu na koszty jej wytworzenia, funkcjonalność technologii,
- ocena poprawności nowych i istniejących rozwiązań konstrukcyjnych maszyn i urządzeń,
- staranności pracy, dokładności, sumienności wykonywania pracy oraz terminowego rozliczania się z wykonywanych zadań,
- kandydat musi umieć pracować w zespole oraz pod presją czasu.
- Poszukujemy osób ambitnych i chętnie podejmujących wyzwania, choć bez doświadczenia zawodowego

Prezentacja firmy

Oferta firmy Sherman Partners jest odpowiedzią na potrzeby dynamicznie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria