Opis stanowiska pracy

Flow Technics Sp. z o.o. Złocieniec

to inżynierska firma produkcyjno-handlowa, działająca na rynku krajowym i zagranicznym w zakresie urządzeń i armatury dla autocystern i baz paliw.

Z A T R U D N I M Y

inżyniera mechanika

na stanowisko: młodszy konstruktor / projektant

wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • samodzielność, pracowitość, odpowiedzialność,
  • prawo jazdy kat.B,
  • mile widziani również młodzi po studiach.

zakres obowiązków:

  • projektowanie (CAD, 2D, 3D),
  • tworzenie dokumentacji technicznych,
  • nadzór nad realizacją projektów,
  • wyjazdy służbowe krajowe i zagraniczne.

Oferujemy ciekawą, niebanalną pracę z szerokimi perspektywami rozwojowymi.

Przy aplikacji swojej oferty pracy prosimy dopisać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Prezentacja firmy

Flow Technics Sp. z o.o. jest inżynierską firmą, która zajmuje si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Praca dla studenta