Młodszy konstruktor / projektant

Tejbrant Polska Sp. z o.o.

Wyszków, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Tejbrant Polska sp. z o.o. z siedzibą w Wyszkowie jest jednym z wiodących producentów mebli miejskich i podświetlanych nośników reklamowych w Europie, poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Wyszków

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie dokumentacji projektowej 3D i 2D w programie SolidWorks,
  • Wdrażanie projektów do produkcji,
  • Współpraca z dostawcami i klientami.

Predyspozycje i umiejętności Kandydata:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Mile widziane doświadczenie z zakresu projektowania i produkcji,
  • Umiejętność „czytania” rysunków technicznych i „myślenia technicznego”.
  • Znajomość programu SolidWorks.
  • Znajomość pakietu Office (Word, Excel).
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dodatkowym atutem jest znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • Udział w ciekawych projektach realizowanych na rzecz polskich i zagranicznych klientów,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

Osoby zainteresowane pracą w zespole Tejbrant prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj" wraz z adnotacją.

Prezentacja firmy

Tejbrant Polska Sp. z o.o., <br/>jeden z największych producentów wiat ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji