Młodszy Konstruktor Mechanik

JOBME S.A.

Świdnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy konstrukcyjno-projektowej, wykonującej i wdrażającej do produkcji urządzenia i linie montażowe oraz stanowiska kontrolno-pomiarowe wyrobów na konkretne zamówienia, poszukujemy absolwentów uczelni wyższych zainteresowanych zdobyciem specjalistycznej wiedzy na stanowisku Młodszego Konstruktora Mechanika.

Miejsce pracy: Świdnica

Region: dolnośląskie

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Pomoc w tworzeniu koncepcji maszyn
  • Wykonywanie dokumentacji technicznej
  • Dobieranie elementów handlowych i ich zamawianie
  • Rozmowy z klientem
  • Współpraca z warsztatem wykonawczym
  • Udział w uruchomianiu maszyn
  • Udział w tworzeniu ofert

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – Mechanika i Budowa Maszyn
  • Zainteresowanie branżą mechaniki i budowy maszyn
  • Motywacja do pracy w zawodzie inżyniera – konstruktora
  • Pokrewne doświadczenie nie jest wymagane
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Angielski – komunikatywny (B1)
  • Znajomość CAD 2D/3D – podstawy – np. Inventor, AutoCad, SolidWorks
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Dostęp do najnowszej techniki i technologii w branży, Pracodawca jest jedną z kilku najlepiej ocenianych firm w kraju
  • Umowę o pracę, kolejna na czas nieokreślony
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Pracę w młodym i zgranym zespole konstruktorów
  • Możliwość podróży i delegacji – max. 10% czasu pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Stabilność zatrudnienia, którą nie mogą dać Ci inne podobne firmy

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji