Opis stanowiska pracy

Lubisz dokładnie wiedzieć dokąd zmierzasz i w którym miejscu drogi jesteś? Wolisz pracować z ludźmi niż zarządzać zasobami? Potrafisz nazwać chaos i podzielić go na zadania? Zrecenzujesz dokumentację techniczną i opowiesz o kluczowych założeniach Klientowi? Interesujesz się innowacjami i lubisz wiedzieć jak coś działa?

Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie!

Opis stanowiska pracy:

  • Realizacja i nadzór nad projektami ( dokumentacja techniczna: audyty energetyczne, projekty budowlane, projekty wykonawcze, PFU, kosztorysy )
  • Zarządzanie zespołem realizacji projektu ( analitycy, audytorzy, projektanci )
  • Tworzenie budżetu na podstawie umowy z klientem i kosztorysów ofertowych
  • Wsparcie merytoryczne procesów sprzedażowych
  • Analiza techniczna obiektów
  • Prowadzenie uzgodnień z inwestorem, podwykonawcami i dostawcami
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z inwestorem

Wymagania:

  • Doświadczenie przy realizacji projektów ( min. 1 rok )
  • Umiejętność zarządzania projektami ( praca na budżecie , zorientowanie na wynik finansowy , współpraca z klientem)
  • Umiejętność zarządzania podległym zespołem
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Silne zorientowanie na rezultat i osiąganie celów
  • Wykształcenie wyższe techniczne ogólnobudowlane, energetyczne lub sanitarne(ciepło , chłód)
  • Mile widziana znajomość rynku energii w Polsce oraz wiedza w zakresie optymalizacji mediów energetycznych

Oferujemy:

  • pracę przy innowacyjnych projektach z branży energetycznej i OZE
  • atrakcyjny system premiowy
  • praca w dynamicznym zespole nastawionym na sukces
  • stabilne zatrudnienie
  • tworzenie osobistych ścieżek kariery zawodowej
  • nowoczesne narzędzia pracy ( smartfon , laptop Dell , samochód , najnowsze oprogramowanie )

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą inżynieryjno-konsultingową, która od wielu lat zajmuje si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Analityka, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Energetyka