Młodszy Kierownik ds. Badań, Analiz i Insights

Żabka Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

To my, Żabka Polska! Tworzymy sieć sklepów, które codziennie ułatwiają życie milionom Polaków. To ogromne przedsięwzięcie, szczególnie, że mamy apetyt na dalszy rozwój i innowacyjne rozwiązania. U nas weźmiesz udział w nowatorskich projektach, rozwiniesz swoje umiejętności i zdobędziesz doświadczenie w firmie, która z rozmachem wkracza w epokę digitalu!

Miejsce pracy: Poznań

Twoje zadania:

  • dostarczanie rekomendacji biznesowych wspierających rozwój sieci Żabka (wymagane zarówno wsparcie strategiczne i badawcze)
  • reprezentowanie perspektywy klienta w najważniejszych projektach strategicznych sieci Żabka
  • prowadzenie warsztatów na bazie wyników badań i analiz celem wypracowania planów działania
  • identyfikacja trendów rynkowych, dostarczenie inspiracji do działania dla innych działów
  • zarządzanie agencjami badawczymi i projektami badawczymi

Oczekujemy od Ciebie:

  • 5-8 letniego doświadczenia na podobnych stanowiskach (wymagana znajomość metodologii badań ilościowych i jakościowych)
  • samodzielności w prowadzeniu projektów badawczych (od identyfikacji potrzeb klienta wewnętrznego do wypracowania planu działania)
  • doświadczenia w roli koordynatora lub lidera zespołu
  • umiejętności wnioskowania na bazie wielu źródeł danych
  • zdolności analitycznych i strategicznego myślenia
  • chęci podejmowania własnej inicjatywy
  • wielozadaniowości i umiejętności priorytetyzacji
  • znajomości SPSS i VBA (dodatkowy atut)

Oferujemy:

  • ważną rolę w kształtowaniu decyzji biznesowych
  • wsparcie ze strony ciekawych i wymagających współpracowników
  • perspektywę indywidualnego rozwoju zawodowego (w tym otwartą ścieżkę awansu na stanowiska Kierownika Zespołu)
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".