LG Electronics Wrocław Sp. z o.o.

Młodszy Inżynier w Dziale R&D

Od: LG Electronics Wrocław Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne k Wrocław

Zadania:

• Zarządzanie dokumentacją techniczno-konstrukcyjną
• Analiza i rozwiązywanie problemów na linii produkcyjnej, inspekcji wejściowej i wyjściowej oraz reklamacji z rynku
• Tworzenie list materiałowych - BOM
• Wykonywanie testów pralek na podstawie standardów LG
• Wdrażanie do produkcji nowych modeli

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek mechaniczny, mechaniczno-energetyczny lub elektroniczny
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Bardzo dobra znajomość MS Office
• Umiejętności projektowania 3d (Uni Graphics, Solid Edge, Catia lub inne)
• Zdolności analityczne i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
• Elastyczność i dyspozycyjność
• Umiejętność pracy pod presją czasu, zorientowanie na osiąganie i realizację celów

Firma oferuje:

• Pracę w intensywnie rozwijającej i modyfikującej swój park maszynowy firmie, która opiera się na ciągłym rozwoju i usprawnianiu procesów produkcyjnych
• Pracę w międzynarodowym środowisku
• Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
• Prywatną opiekę medyczną
• Kartę Multisport
• Przyjazne otoczenie środowiska pracy (boisko, korty tenisowe, ogród)
• Pracę na pełny etat na umowę o pracę