Młodszy Inżynier w Dziale Inżynierii Produkcji

LG Electronics Wrocław Sp. z o.o.

Biskupice Podgórne k Wrocław, dolnośląskie

Od: LG Electronics Wrocław Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne k Wrocław

Obowiązki:

• Bieżący nadzór inżynierski nad maszynami, rozwiązywanie problemów na liniach produkcyjnych
• Udoskonalanie i modyfikacje maszyn oraz linii produkcyjnych pod względem funkcjonalnym i konstrukcyjnym celem usprawnienia procesu produkcyjnego
• Wdrożenia nowych projektów i rozwiązań, czynny udział w ich opracowywaniu i doskonaleniu
• Analiza przyczyn problemów, opracowywanie oraz wdrażanie planów prewencyjnych
• Typowanie części zamiennych i optymalizacja planów zamówień
• Opracowywanie raportów i planu wdrożeń akcji korygujących

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: automatyka, elektryka, elektronika, mechatronika)
• Bardzo mile widziane doświadczenie w Utrzymaniu Ruchu
• Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym
• Umiejętność współpracy w zespole
• Kreatywność celem opracowywania nowych rozwiązań, a także dyspozycyjność w kluczowych okresach realizacji projektów, za które jest się odpowiedzialnym

Firma oferuje:

• Pracę w intensywnie rozwijającej i modyfikującej swój park maszynowy firmie, która opiera się na ciągłym rozwoju i usprawnianiu procesów produkcyjnych
• Pracę w międzynarodowym środowisku
• Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
• Prywatną opiekę medyczną
• Kartę Multisport
• Przyjazne otoczenie środowiska pracy (boisko, korty tenisowe, ogród)
• Pracę na pełny etat na umowę o pracę

Prosimy o przysyłanie cv w języku polskim i angielskim.