Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy Inżynier Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: 02-981 Warszawa

Zadania:

• Wsparcie w zakresie optymalizacji procesów UR.

• Analiza realizacji planów UR wraz z proponowaniem działań doskonalących i korygujących.

• Gromadzenie i popularyzowanie wiedzy, najlepszych rozwiązań/praktyk w procesie UR.

• Przeprowadzanie zleconych analiz niezawodności i dyspozycyjności maszyn i urządzeń, linii technologicznych, optymalizacji kosztów UR, analiza usterek i awarii na urządzeniach, analiza wykorzystania części zamiennych.

• Proponowanie działań w celu poprawy efektywności UR.

• Udział w realizacji audytów techniczno-organizacyjnych UR, w tym u obecnych i przyszłych klientów. Ocena stanu BHP w procesach UR.

• Przeprowadzenie wybranych analiz efektywności wykorzystania zasobów w procesie UR (ludzie, materiały, narzędzia, sprzęt, materiały).

• Pełnienie roli Kierownika Projektu w projektach doskonalących i rozwojowych

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne

• Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w dużej firmie o charakterze produkcyjnym lub usługowym

• Znajomość metodologii poprawy efektywności procesów produkcyjnych ( Lean Management, RCM, TPM, Kaizen, Six Sigma itp.).

• Doświadczenie we wdrażaniu lub pracy z minimum jedną z wyżej wymienionych metodologii.

• Doświadczenie w przeprowadzaniu optymalizacji procesów UR.

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

• Bardzo dobra znajomość MS Office, mile widziany MS Project.

• Zdolności analityczno – metodyczne.

• Doświadczenie lub predyspozycje do pełnienia roli Kierownika Projektów w projektach doskonalących lub rozwojowych.

• Orientacja biznesowa. Umiejętność budowania relacji z partnerami biznesowymi.

• Proaktywność w działaniu

• Zdolności organizacyjne

OFERUJEMY:

• Ambitne i rozwojowe zadnia

• Pracę pełną wyzwań i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie

• Stabilne zatrudnienie

• Rynkowe wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji i uzyskiwanych wyników pracy

• Szeroki pakiet świadczeń socjalnych

• Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.