Młodszy Inżynier Systemowy – sieć LAN/WAN

Green Minds Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy młodych osób zainteresowanych szybkim rozwojem na stanowisko

Inżynier systemowy / Administrator

Miejsce pracy: Warszawa/ Wola ul.Połczyńska  lub Ursynów ul.Puławska
Widełki finansowe: od  000 do 10 000 brutto na UoP.
Forma współpracy dowolna/ zatrudnienie przez Klienta/ praca stała

Czym będziesz się zajmować

Administrator Systemów Informatycznych/ Inzynier  zajmuje się obsługą złożonego środowiska IT, które przetwarza setki tysięcy transakcji finansowych dziennie. Obowiązki obejmują miedzy innymi wdrażanie nowych wersji oprogramowania, zapewnienie ciągłości działania kluczowych systemów

Jakie są kluczowe umiejętności na tym stanowisku?

· Zarządzanie i zabezpieczanie sieci LAN/WAN

· Administracja Windows Server

·  Administracja baz danych MS SQL

· Projektowanie i utrzymanie rozwiązań HA

· Umiejętność sprzętowej konfiguracji administrowanych zasobów

· Doświadczenie w automatyzacji zadań administracyjnych

Co jeszcze warto umieć?

·  Znajomość systemów Unix/Linux, wirtualizacji VMware

· Administracja Active Directory i MS Exchange

· Umiejętność programowania w językach skryptowych

· Znajomość baz danych MS SQL, PostgreSQL

· Znajomość Dynamics CRM, Sharepoint

· Wiedza z zakresu uruchamiania i obsługi serwerów aplikacji

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie,
  • pracę w zespole specjalistów
  • po okresie próbnym umowę na czas nieokreślony
  • możliwość rozwoju kompetencji, szkolenia
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych.

Prezentacja firmy

Green Minds jest innowacyjnym zespołem doświadczonych konsultant... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości