Opis stanowiska pracy

Czego oczekujemy?

  • minimum półrocznego doświadczenia w pracy z sieciami WAN/LAN średniej wielkości,
  • znajomości produktów Cisco,
  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • prawa jazdy kategorii B,
  • pozytywnego nastawienia.

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomości protokołów routingu OSPF, EIGRP, BGP,
  • znajomość produktów sieciowych HP, Juniper, Brocade,
  • znajomość systemów operacyjnych Linux/Unix,

Co oferujemy w zamian?

  • Urozmaicony zakres projektów,
  • Rozwój w ciekawej, dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie;
  • Możliwość pracy z ekspertami i czerpania od nich wiedzy;
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników;
  • Bogaty pakiet benefitów (opiekę medyczną, kartę sportową, szkolenia, certyfikaty, kursy językowe, wyjazdy integracyjne).

Zainteresowaliśmy Cię? Jeśli tak, wystarczy kliknąć w przycisk APLIKUJ poniżej!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Prezentacja firmy

itelligence jest stabilnym, międzynarodowym dostawcą pełnego paki... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Kontrola jakości, Praca Inżynieria