Młodszy Inżynier Serwisu

CPL Jobs Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Lokalizacja: Warszawa
CPL Jobs jest firmą doradztwa personalnego należącą do międzynarodowej grupy CPL Resources, notowanej na irlandzkiej i angielskiej giełdzie papierów wartościowych. Grupa CPL jest obecna w 8 EU krajach posiadając łącznie sieć 44 biur, oferuje swoim partnerom biznesowym szereg rozwiązań z zakresu ZZL, w szczególności: Rekrutacje Pracowników Stałych, RPO\Master Vendor, Preferred Supplier, Direct & Executive Search oraz Consulting Obszarów HRM.
Dla naszego klienta, uznanej firmy z branży medycznej, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko: Młodszy Inżynier Serwisu,

Zakres obowiązków:

Odpowiedzialność za powierzony region w zakresie obsługi serwisowej w stosunku do klientów obecnych i nowych

Wykonywanie napraw analizatorów: gwarancyjnych, pogwarancyjnych, płatnych.

Instalowanie aparatów i szkolenie użytkowników w zakresie obsługi i konserwacji.

Wykonywanie przeglądów technicznych.

Udzielanie wszelkich porad i wskazówek dotyczących eksploatacji i właściwej obsługi.

Komunikacja z użytkownikiem z wykorzystaniem dostępnych środków łączności.

Prowadzenie dokumentacji napraw i instalacji w postaci raportów serwisowych.

Dbałość o dobrą współpracę z innymi działami, w tym z działem handlowym, logistyki,

Sprawozdawczość odpowiednio do Dyrektora Działu Serwisu i Dyrektora Zarządzającego.

Uzupełnianie i aktualizowanie baz danych.

Korzystanie i uzupełnianie systemów CRM (relacji z Klientami) w zakresie aktywności działu serwisu.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane doświadczenie w pracy z Klientem

Gotowość do pracy w niestandardowych godzinach

Poszukujemy osoby która jest samodzielna w organizacji pracy własnej, zorientowanej na Klienta, samodzielna w ustalaniu harmonogramów wyjazdów do Klientów, odpowiedzialna, asertywna, chce rozwijać się w strukturach firmy,

Umiejętności manualne- naprawia drobny sprzęt domowy- elektryka, hydraulika itp.

Oferujemy:

Pracę w międzynarodowej firmie,

Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Samochód służbowy

Pakiet socjalny

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.