Młodszy Inżynier Produktu

Distribution Zone Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Nasza firma posiada w swoim portfolio kilka marek z zakresu elektroniki użytkowej. Nasze produkty znajdują się na półkach największych sieci handlowych w Polsce i w Europie. Nasza firma to przede wszystkim ludzie. Zgrany zespół, który zaangażowaniem, wiedzą i prawdziwą pasją przyczynia się do rozwoju marki.

W związku z szybkim rozwojem firmy szukamy osób do pracy na stanowisku:

Product Manager Assistant

Miejsce pracy: Kraków

Nr ref.: MIP/11/2016

Możliwości:

- poznasz świat międzynarodowych producentów elektroniki,

- nauczysz się prowadzić negocjacje handlowe uwzględniające różnice kulturowe,

- będziesz miał szansę na udział w najważniejszych imprezach handlowych w Chinach i w Europie,

- zobaczysz na sklepowych półkach stworzone przez siebie produkty,

- dostaniesz umowę o pracę,

Nasze potrzeby:

- ludzie o otwartym umyśle,

- którzy mają chęć do działania,

- oraz wrodzone poczucie odpowiedzialności,

- którzy bez stresów poniosą słuchawkę i dogadają się po angielsku,

- oraz nie boją się wyzwań związanych z zagadnieniami technicznymi.

Jesteś na tak? Wyślij swoje CV z poniższą klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Prezentacja firmy

Produkcja, handel i dystrybucja sprzętu z zakresu elektroniki uży... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie