Opis stanowiska pracy

Elica jest światowym liderem w dziedzinie designu i produkcji okapów oraz silników elektrycznych wykorzystywanych w sprzęcie gospodarstwa domowego. W Elica stwarzamy przyjazne warunki pracy, za co zostaliśmy wyróżnieni prestiżowym tytułem Top Employers 2016. W związku z rozwojem struktur w Polsce, obecnie do naszego zakładu produkcyjnego w Jelczu-Laskowicach poszukujemy osoby na stanowisko:

INŻYNIER PROCESU

Miejsce pracy: Polska, Jelcz-Laskowice

Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie:

• proponowanie działań optymalizacyjnych i wdrażanie rozwiązań na podstawie wniosków z raportów i analiz metod produkcji

• odpowiedzialność za proces produkcyjny i wdrażanie narzędzi lean manufacturing na wskazanym obszarze

• ścisła współpraca z działami produkcji, utrzymania ruchu i zakupów w celu realizacji bieżących zadań

• praca z dokumentacją techniczną

• realizacja innych działań zespołu inżynieringu.

 Oferujemy:

• samodzielną i ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• atrakcyjny pakiet benefitów

• możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia w zakresie wdrażania World Class Manufacturing

Wymagania

• min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

• wykształcenie wyższe techniczne

• dobra znajomość rysunku technicznego

• praktyczna znajomość metod i narządzi z zakresu Lean Manufacturing / World Class Manufacturing

• bardzo dobra znajomość języka angielskiego

• samodzielność, inicjatywa, umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku, komunikatywność.

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo produkcyjne Elica jako przedstawiciel Grupy Przemysłow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria