Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- Wsparcie Technologa w rzetelnym i terminowym wykonywaniu zadań związanych z projektowaniem i aktualizacją dokumentacji technologicznej w tym instrukcji, procedur, kart operacyjnych,
- Współudział w tworzeniu marszrut produkcyjnych i utrzymaniu danych podstawowych w SAP,
- Udział w optymalizacji procesów oraz linii produkcyjnych ze szczególnym naciskiem na poprawę wydajności oraz ciągłe usprawnianie procesu pod względem, jakości, niezawodności, produktywności: CPU, AMU, Cycle Time, OTIF, Tons per head, SRC,
- Współudział w pracach wdrożeniowych nowych wyrobów i wprowadzaniu nowych surowców i technologii,
- Udział w procesie rozwiazywania bieżących problemów produkcyjnych (Problem solving, root cause anlysis),
- Preparacja próbek laboratoryjnych w laboratorium procesowym,
- Udział w projektach dotyczących optymalizacji i reorganizacji produkcji w zakładach PPG w regionie EMEA.

Wymagania

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe chemiczne
- Mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
- Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Umiejętność obsługi zintegrowanych systemów informatycznych typu SAP będzie dodatkowym atutem
- Umiejętność współpracy w zespole
- Chęć ciągłego doskonalenia i podnoszenia kwalifikacji

Prezentacja firmy

From land to air to sea, we serve more industries than any of our... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój, Praca Inżynieria, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia