Młodszy Inżynier Elektryk

HRK S.A.

Dzierżoniów, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej z Dzierżoniowa - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy Inżynier ElektrykMiejsce pracy: Dzierżoniów

Zadania:

  • projektowanie, rozwój i testowanie układów elektrycznych,
  • wykonywanie testów i pomiarów na prototypach,
  • tworzenie oraz aktualizacja dokumentacji produktowej, rysunków i specyfikacji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe elektryczne (mile widziani studenci ostatnich lat lub absolwenci),
  • znajomość zasad projektowania układów elektrycznych,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę oraz bogaty pakiet dodatków pozapłacowych,
  • stabilną pracę w międzynarodowej organizacji,
  • możliwość rozwoju oraz udziału w szkoleniach.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.