Młodszy Inżynier ds. Testów i Walidacji

ALTEN Polska

Bielsko - Biała, śląskie

Dołącz do ALTEN – globalnego lidera usług IT i inżynieryjnych, obecnego w 28 krajach na całym świecie i zatrudniającego ponad 37 000 osób. Tworzymy zaawansowane systemy informatyczne, rozwijamy medycynę, automatykę przemysłową, projektujemy i budujemy najnowocześniejsze samoloty, pociągi, pojazdy elektryczne i autonomiczne, a nawet rakiety kosmiczne. Aktualnie poszukujemy osobę na stanowisko Młodszy Inżynier ds. Testów i Walidacji, który dołączy do naszego zespołu.

ALTEN Polska dostarcza usługi inżynieryjne, informatyczne i konsultingowe o wysokiej wartości dodanej, będąc w centrum procesu innowacji naszych klientów w różnych sektorach przemysłu. W 2020 roku otrzymaliśmy certyfikat Great Place to Work!
POSZUKUJEMY!

MIEJSCE:
Bielsko - Biała

Dlaczego My?

Dołącz do ALTEN – globalnego lidera usług IT i inżynieryjnych, obecnego w 28 krajach na całym świecie i zatrudniającego ponad 37 000 osób. Tworzymy zaawansowane systemy informatyczne, rozwijamy medycynę, automatykę przemysłową, projektujemy i budujemy najnowocześniejsze samoloty, pociągi, pojazdy elektryczne i autonomiczne, a nawet rakiety kosmiczne.

Jesteśmy firmą z certyfikatem Great Place to Work!

Twoje zadania

- Opieka maszyn, sprzętu laboratoryjnego, dokumentacji technicznej.
- Wykonywanie testów i walidacji komponentów, systemów na stanowiskach laboratroryjnych zgodnie z posiadanym przeszkoleniem, umiejętnościami, dopuszczeniami do stanowiska pracy.
- Nadzorowanie projektów walidacyjnych, weryfikowanie statusu ich wykonania oraz wykonywanie raportów z realizowanych działań. Kontakt stroną zlecającą – klient wewnętrzny.
- Realizacja wymagań kontrolno raportowych TPM poziom 1 KPI czyli wskaźnika utylizacji maszyn.Kontrola aktualności wzorcowania i realizowanie wzorcowania sprzętu laboratoryjnego.
- Określanie standardów dla powyższych czynności (standardy wymagają akceptacji inżyniera, starszego inżyniera).
- Określanie wymagań dla nowego wysposażenia lub modyfikacji wyposażenia testowego, zlecanie projektowania, modyfikacji, budowy wyposażenia testowego.
- Uczestniczenie w uruchomieniach, odbiorach wyposażenia testowego.
- Wspieranie działu Testów i Walidacji w utrzymywaniu i rozwoju dokumentacji działowej, sprzętowej, dokumentacji systemowej.
- Akceptacja lub odrzucanie zleceń, wspieranie procesu planowania w zespole Testów i Walidacji, wykonywanie analizy wykonalności, określanie czasu realizacji testów standardowych i niestandardowych.
- Wspieranie działu Testów i Walidacji w tematach infrastruktury i serwisowych pod kontem identyfikacji problemów, identyfikacja niezgodności sprzętu z wymaganiami, realizacji usprawnień, rozwoju, napraw.
- Wsparcie zespołu Analiz Materiałowych według uzgodnień działowych, zlecenia opiekuna, przełożonego.
- Szkolenie pracowników o mniejszym stopniu doświadczenia.
- Zlecanie zadań dla: praktykantów i stażystów oraz dla Technika ds. Testów i pod nieobecność Kierownika ds Testów i Walidacji.

Nasze wymagania

- wykształcenie min. średnie techniczne
- min 1 rok pracy w międzynarodowej firmie
- min 1,5 roku doświadczenia na podobnym stanowisku
- min 2,5 roku doświadczenia na stanowisku związanym z branżą machaniczną, techniczną lub motoryzacyjną
- angielski min. B2

Oferujemy

- Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Elastyczne formy współpracy (B2B, UoP itd.)
- Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
- Możliwość certyfikacji i szkoleń
- Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
INFO: Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami