MŁODSZY INŻYNIER DS. CZASÓW I METOD ( OPTYMALIZACJA PROCESÓW PRODUKCYJNYCH)

Maflow

Toruń, kujawsko-pomorskie

Maflow
Oddział Maflow w Tychach, jest firmą o globalnym zasięgu, będącą jednym z największych producentów przewodów do klimatyzacji, wspomagania kierownicy oraz aktywnego zawieszenia na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego. Odbiorcami naszych produktów są największe światowe koncerny samochodowe. Posiadamy zakłady produkcyjne w Europie, Azji i Ameryce Południowej.

W związku z uruchomieniem nowego Zakładu Produkcyjnego w Toruniu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń

Opis stanowiska:

Głównym zadaniem osoby na tym stanowisku jest nadzór nad prowadzeniem i przestrzeganiem standardów odchudzonej produkcji. Do zakresu obowiązków należy wyliczenie i nadzór zdolności produkcyjnych, niezbędnych zasobów dla aktualnej produkcji i przyszłych projektów oraz nadzór nad wyliczaniem efektywności i produktywności. Kandydat będzie również uczestniczył w pracach związanych z projektowaniem układów nowych zakładów jak i usprawnianiu obecnego układu funkcjonującego w zakładzie.

Wymagania:

− Wykształcenie wyższe techniczne

− Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

− Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

− Praktyczna znajomość metod normowania czasu pracy (w szczególności metody chronometrażu)

− Praktyczna znajomość metod balansowania linii produkcyjnych

− Znajomość wymagań z zakresu systemu 5S

− Znajomość zagadnień i narzędzi Lean Manufacturing

− Umiejętności analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów

− Zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

- Ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej o zasięgu międzynarodowym

- Udział w międzynarodowych projektach

- Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń