Młodszy Inżynier Automatyk

Antal Engineering & Operations

Kutno, łódzkie

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Miejsce pracy: Kutno

Opis stanowiska:

  • Diagnostyka i naprawa maszyn przemysłowych,
  • Czynny udział w nowych uruchomieniach i inwestycjach,
  • Tworzenie list części zamiennych oraz instrukcji obsługi i konserwacji urządzeń,
  • Realizowanie planów przeglądów prewencyjnych, prowadzenie przeglądów okresowych,
  • Dobór i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych,
  • Wyszukiwanie i zamawianie części zamiennych,
  • Wykonywanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, robotyka, elektrotechnika lub pokrewne)
  • Doświadczenie zawodowego na podobnym stanowisku (wliczając staże, praktyki)
  • Mile widziana znajomość systemów automatyki (pneumatyki i hydrauliki, serwonapędów i falowników, inteligentna aparatura pomiarowa / obiektowa),
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Mile widziana znajomość obsługi, programowania sterowników PLC, narzędzi Lean Manufacturing,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętność czytania oraz przygotowywania dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia i doskonałe możliwości rozwoju zawodowego,
  • Bogaty pakiet socjalny,
  • Praca w dynamicznym, międzynarodowym środowisku,
  • Praca w stale rozwijającej się organizacji o wysokich standardach pracy,
  • Praca w systemie zmianowym,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl