MŁODSZY INSTRUKTOR W PRACOWNI INTEGRACJI MIĘDZYPOKOLENIOWEJ (NR 1108)

Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/1108

Obowiązki:

Opis stanowiska, czynności regularne i nieregularne:
- Realizowanie zadań statutowych Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy w organizacji wydarzeń z zakresu edukacji kulturalnej i społecznej na poziomie lokalnym, regionalnym i ogólnopolskim.
- Prowadzenie i współprowadzenie zajęć z zakresu edukacji kulturalnej oraz społecznej dla wszystkich grup wiekowych w tym osób o specjalnych potrzebach.
- Pomoc w organizacji i realizacji wydarzeń oraz imprez na poziomie
regionalnym i ogólnopolskim. Obsługa widzów i uczestników, pomoc techniczna przy przygotowaniu sceny lub estrady.
- Obsługa zajęć Akademii Sztuk Wszelakich, Kujawskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Małego Uniwersytetu Dziecięcego, Uniwersytetu Letniego UL, Latającego Uniwersytetu Każdego Wieku. Obsługa i protokołowanie spotkań Rady Naukowo-Programowej ww.
- Opieka merytoryczna i organizacyjna nad Klubami Seniora, Sekcjami i Klubami Zainteresowań, Zespołami i Grupami Artystycznymi działającymi przy KPCK.
- Przygotowywanie miejsca do zajęć: układanie stołów, krzeseł i
podestów, przygotowanie oświetlenia, nagłośnienia, multimediów oraz montaż i demontaż scenografii. Przygotowanie materiałów i półproduktów niezbędnych do prowadzenia zajęć. Utrzymywanie porządku w miejscu do magazynowania materiałów do zajęć.
Robienie i obróbka zdjęć oraz filmów z zajęć i wydarzeń organizowanych przez Pracownię.
- Obsługa mediów społecznościowych, m.in. prowadzenie transmisji na żywo z zajęć i wydarzeń. Przygotowywanie tekstów, zdjęć i materiałów graficznych na profil Facebook oraz stronę internetową. Przygotowywanie materiałów o działaniach i ofercie Pracowni dla Działu Marketingu Kultury.
- Udzielanie informacji o ofercie Pracowni, realizowanych zajęciach i
wydarzeniach. Odpowiadanie na telefony, e-maile oraz wiadomości
Messenger i komentarze na profilu Facebook.
- Kontakt z wykładowcami i instruktorami spoza KPCK prowadzącymi
zajęcia.
- Nawiązywanie współpracy i utrzymywanie kontaktu z innymi instytucjami oraz organizacjami działającymi w obszarze edukacji kulturalnej i społecznej.
- Przygotowywanie prezentacji multimedialnych wyświetlanych przed wykładami.
- Przygotowywanie ulotek wewnętrznych i ich dystrybucja przed wykładami.
- Prowadzenie i sprawdzanie list opłat, list obecności, dzienników
zajęć.
- Przygotowywanie, przetwarzanie i archiwizacja dokumentów
rekrutacyjnych kandydatów na Słuchaczy Akademii Sztuk Wszelakich i Kujawskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
- Przygotowywanie umów o dzieło, umów zlecenie, załączników do nich, rachunków oraz ich zdawanie do Działu Finansowego. Opisywanie faktur i delegacji.
- Przygotowywanie kart wydarzeń i imprez oraz zamieszczenie ich w kalendarzu.
- Przygotowywanie konspektów zajęć, oświadczeń, formularzy RODO oraz innych załączników do umów i rachunków dla wykładowców oraz instruktorów spoza KPCK.
- Przygotowywanie programów, planów i harmonogramów zajęć cyklicznych realizowanych w roku akademickim oraz w wakacje.
- Przygotowywanie miesięcznych, kwartalnych i rocznych sprawozdań z działalności merytorycznej Pracowni.
- Przygotowywanie miesięcznych, kwartalnych i rocznych sprawozdań finansowych Pracowni.
- Pozyskiwanie środków finansowych oraz nagród rzeczowych na potrzeby organizowanych wydarzeń, imprez, przeglądów i innych form.
- Włączanie się w inne działania realizowane przez pozostałe działy
KPCK.

3/4 etatu na zastępstwo, z możliwością przejścia na cały etat na umowę o pracę od października 2020

Obszar wykonywanej pracy:
Głównie obszar Miasta Bydgoszczy, rzadziej delegacje do innych
miejscowości w Województwie Kujawsko-Pomorskim i okazjonalnie wyjazdy poza Województwo przy organizacji imprez oraz wydarzeń o charakterze regionalnym i ogólnopolskim.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania: Minimum ukończone studia pierwszego stopnia (licencjackie). Preferowane kierunki: pedagogika, psychologia, socjologia, praca socjalna, animacja kulturalna, kulturoznawstwo, dziennikarstwo, administracja, historia, terapia zajęciowa, edukacja artystyczna i inne kierunki artystyczne. Sprawne posługiwanie się aplikacjami biurowymi Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint, Outlook. Przygotowywanie i formatowanie dokumentacji: pism, wniosków konkursowych, wniosków o patronaty, sprawozdań, rejestrów, kwestionariuszy rekrutacyjnych, dzienników zajęć, umów o dzieło i zlecenie, rachunków i załączników do ww. Znajomość obsługi mediów społecznościowych. Znajomość obsługi aparatów fotograficznych. Dyspozycyjność na czas realizowanych przez Pracownię zajęć stałych, głównie wykładów i warsztatów. Dodatkowym atutem będzie: Znajomość funkcjonowania i organizacji Uniwersytetów Trzeciego Wieku, Uniwersytetów Ludowych, Uniwersytetów Dziecięcych, Klubów Seniora itp. Znajomość funkcjonowania instytucji kultury i placówek oświatowych. Tytuł technika administracji, prac biurowych, rachunkowości, informatyki itp. Sprawne posługiwanie się narzędziami Google. Sprawne posługiwanie się narzędziami Canva. Doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i/lub seniorami. Znajomość specyfiki pracy z osobami o specjalnych potrzebach. Doświadczenie i gotowość do poprowadzenia zajęć z zakresu np. podstaw obsługi komputera dla seniorów, DKF, klubu książki, zajęć plastycznych i rękodzielniczych, muzycznych, śpiewaczych, tanecznych, teatralnych, modelarskich itp. Doświadczenie w organizacji i prowadzeniu imprez oraz wydarzeń kulturalno-oświatowych. Doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze technicznej nagłośnienia, oświetlenia i multimediów. Realizacja ponadprogramowych praktyk i staży studenckich. Działalność w wolontariacie i aktywność społeczna Otwartość poznawcza i chęć nauki. Wysoka kultura osobista. Cierpliwość.

Miejsce pracy: 85-023 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Ze względu na rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy wydłuża termin składania ofert o pracę na stanowisko Młodszego Instruktora w Pracowni Integracji Międzypokoleniowej. Oferty można składać do 10 kwietnia 2020 r. do godz. 15:00. Z uwagi na wprowadzenie stanu zagrożenia epidemiologicznego w naszym kraju zalecamy składać oferty listownie na adres: Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy, Plac Kościeleckich 6,85-033 Bydgoszcz z dopiskiem na kopercie Nabór nr 1/2020-Pracownia Integracji Międzypokoleniowej. Wykaz szczegółowy dokumentów: http://bip.kpck.pl/informacja-odnosnie-zmiany-terminu-skladania-ofert-dot-ogloszenia-o-naborze-nr-12020-z-dnia-4-marca-2020r/ http://bip.kpck.pl/ogloszenie-o-naborze-nr-12020-kpck https://www.facebook.com/integracja.kpck/posts/1515204678647236 Informacje rekrutacyjne: Oferty należy składać osobiście w Sekretariacie KPCK lub listownie (na adres Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy, Plac Kościeleckich 6, 85-033 Bydgoszcz) w kopertach z dopiskiem Nabór Pracownia Integracji Międzypokoleniowej. UWAGA! Bardzo prosimy zwrócić uwagę na 5 punkt ogłoszenia o naborze! Nie przyjmujemy dokumentów aplikacyjnych w formie elektronicznej! Oferta powinna zawierać: Życiorys z uwzględnieniem pracy zawodowej, wykształcenia i ukończony kursów oraz szkoleń potwierdzonych certyfikatem. List motywacyjny. Kserokopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe. Kserokopie dokumentów potwierdzających przebieg pracy zawodowej (w tym wolontariatu, praktyk studenckich i stażów jeżeli takowe były). Ewentualne referencje, listy polecające, opinie z praktyk i staży itp. Oświadczenie, że Kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) DZ.U.UE.L.2016.119.1. Terminy składania ofert: Oferty można składać w terminie do 10 kwietnia 2020 r. do godz. 15:00. O zachowaniu terminu decyduje data wpływu do Sekretariatu KPCK. Sposób kontaktowania: Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy, Plac Kościeleckich 6, 85-033 Bydgoszcz, tel. 52 585 15 01, 02 lub 03. Ze względu na rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy jest zamknięte do odwołania. Administrator Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury 85-033 Bydgoszcz, Plac Kościeleckich 6 informuje Panią/Pana o realizacji nałożonego na administratora obowiązku informacyjnego istniejącego w przypadku zbierania danych osobowych zgodnie z art.13, 14 i 15 rozporządzenia parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych, w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) zwanego RODO. Dane kontaktowe Inspektora ochrony danych w Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury 85-033 Bydgoszcz, Plac Kościeleckich 6: iod@kpck.pl Informuję o prawie żądania od Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury dostępu do danych osobowych, prawie do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych w zakresie uregulowanym w RODO. Jednocześnie informuję o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzasadnione jest, iż dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z przepisami RODO. Pełna treść klauzuli informacyjnej dotyczącej obowiązków Administratora - Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury zamieszczona jest na stronie http://www.kpck.pl/klauzula-informacyjna-rodo

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy