Młodszy Inspektor/ Inspektor ds. Ochrony Terenu Górniczego

Przedsiębiorstwo Górnicze SILESIA Sp. z o.o.

43-502 Czechowice-Dziedzice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  •  Oględziny zgłoszonych szkód w obiektach w terenie górniczym;
  •  Odbiór robót remontowych;
  •  Prowadzenie korespondencji z poszkodowanymi;
  •  Sporządzanie i weryfikacja dokumentacji projektowo- kosztorysowych

Wymagania

Wymagania:

  •  Wykształcenie - inżynierskie – kierunek techniczny lub średnie – kierunek budowlany
  •  Doświadczenie zawodowe – praca na budowie w charakterze dozoru; praca w biurze projektowym przy sporządzaniu dokumentacji projektowo-kosztorysowej; dobrze widziane doświadczenie w zakresie prac związanych z usuwaniem szkód górniczych;
  •  Umiejętność czytania dokumentacji budowlanej; umiejętność sporządzana kosztorysów budowlanych; umiejętność obsługi programu AutoCad oraz programów do kosztorysowania;
  •  Uprawnienia do pełnienia samodzielnej funkcji technicznej w budownictwie; uprawnienia budowlane bez ograniczeń

Oferujemy:

  •  Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z pełnymi składkami
  •  Wynagrodzenie, system premiowy i dodatki gwarantowane przez wewnętrzny regulamin,
  •  Stabilne zatrudnienie,
  •  Pokrycie kosztów kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe
  •  Ekwiwalent za węgiel
  •  Barbórka
  •  Wczasy po gruszą
  •  Bony świąteczne
  •  Paczki mikołajkowe dla dzieci

Prezentacja firmy

PG SILESIA (Przedsiębiorstwo Górnicze "SILESIA" sp. z o.o.) jest spółką ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Inżynieria