Młodszy Inspektor ds. Administracji Sprzedaży

OTTO Work Force

Katowice, śląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Katowice

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. (nr rej 2590) jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
• Rejestracja w systemach informatycznych kartotek klientów rozpoczynających współpracę z firmą
• Aktualizacja danych podstawowych klientów oraz weryfikacja kompletności i poprawności wprowadzonych danych podstawowych.
• Rejestracja i aktualizacja umów marketingowych klientów w systemach informatycznych firmy
• Współpraca z działem sprzedaży, informowanie interesariuszy o wprowadzonych zmianach w kartotekach klientów oraz o wprowadzanych zmianach w umowach.

Od kandydatów oczekujemy:

• wykształcenia średniego
• bardzo dobrej znajomości i obsługi komputera (MS Office)
• znajomości systemu SAP mile widziana
• dobra znajomość Excel ‘a
• samodzielności
• odpowiedzialności i skrupulatności
• konsekwencji i zdyscyplinowania w realizacji celów
• rozwiazywanie problemów

Oferujemy
• umowa zlecenie
• system pracy jednozmianowa 8-16
• praca w młodym zespole
• możliwość zdobycia doświadczenia

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.