Grupa Maspex Sp. z o.o. Sp. k.
AKTUALNIE DO NASZEGO ZESPOŁU POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO:

Młodszy Informatyk

Miejsce pracy: Łowicz

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za diagnozowanie problemów ze sprzętem i oprogramowaniem oraz optymalizowaniem wydajności systemu. Poszukujemy pasjonata, który z chęcią poszerza swoją wiedzę w obszarze IT.

Kluczowe zadania:

  • rozwój wewnętrznego oprogramowania firmy
  • administracja i rozbudowa istniejących aplikacji i rozwiązań sprzętowych
  • wsparcie informatyczne użytkowników
  • zapewnienie bezpieczeństwa i ciągłości funkcjonowania infrastruktury informatycznej
  • umiejętne diagnozowanie zgłaszanych problemów i ich rozwiązywanie

Szukamy Ciebie jeśli:

  • masz wykształcenie wyższe informatyczne bądź jesteś na ostatnim roku studiów
  • posiadasz podstawowe doświadczenie w konfiguracji i administracji serwerami z rodziny Windows i/lub Linux/Unix,
  • znane są Ci zagadnienia związane z sieciami TCP/IP oraz podstawowymi protokołami LAN/WAN,
  • cechuje Cię łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych i wysoka kultura osobista,
  • dobrze znasz język programowania Java, lub innego języka obiektowego
  • w stopniu minimum podstawowym znasz język SQL i relacyjny model danych – mile widziane
  • podstawowej znajomości środowisk Microsoft SQL i Oracle DB, oraz języków TSQL lub PL\SQL – mile widziane
  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim
  • potrafisz współpracować w zespole

Zapewniamy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny pakiet socjalny
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.