Młodszy Informatyk ds. Integracji Oprogramowania

NBC Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

NBC is an innovative company specializing in outsourcing of IT staff. We currently employ nearly 400 specialists in Poland. Our employees participate in business and design innovations in banking, shared service centers, industry and big IT companies.

Miejsce pracy: Wrocław

Wyzwania:

Masz szansę stać się członkiem zespołu specjalistów w jednym z najszybciej rozwijających się banków we Wrocławiu. Oferujemy pracę pełną wyzwań przy projektach związanych z procesami integracji oprogramowania. Jeśli chcesz realizować zadania przy boku doświadczonych ekspertów oraz poszerzać swoje kompetencje na rynku IT – aplikuj!

Zadania:

  • Obsługa procesu integracji oprogramowania
  • Przeprowadzanie i koordynacja testów integracyjnych
  • Administracja środowiskami integracyjnymi
  • Odbiór dostaw oprogramowania od dostawców wewnętrznych i zewnętrznych
  • Automatyzacja obsługi środowisk integracyjnych
  • Nadzór nad procesem poprawy błędów
  • Koordynacja działań dostawców oprogramowania w kontekście dostawy kodów

Wymagania:

  • Kierunek studiów o profilu technicznym
  • Zainteresowania potwierdzone wcześniejszymi doświadczeniami w zakresie programowania i tworzenia aplikacji
  • Dobra znajomość środowiska Linux i/lub AIX
  • Znajomość języka skryptowego Bash

Mile widziane:

  • Podstawowa znajomość języka Java
  • Znajomość platformy Jenkins oraz narzędzi: ANT, Maven, Subversion, Jira
  • Znajomość narzędzi Chef lub Puppet
  • Doświadczenie na stanowiskach architekta rozwiązań informatycznych

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w profesjonalnym środowisku, w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + benefity
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Możliwość uzyskania doświadczenia w międzynarodowych projektach w kraju i za granicą

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.