Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się polsko-niemiecka firma, wyspecjalizowana w dostarczaniu systemów elektronicznych dla sieci handlowych poszukuje specjalisty na stanowisko:

MŁODSZY HANDLOWIEC

Miejsce pracy: Toruń

Jeśli masz silną motywację, chcesz się rozwijać, lubisz pracę pełną wyzwań – DOŁĄCZ DO NAS!

Główne obowiązki:

  • Podtrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami.
  • Pozyskiwanie nowych klientów.
  • Prezentacja produktów i usług firmy..
  • Sporządzanie ofert i zapytań.
  • Posprzedażowa obsługa klienta.
  • Przygotowanie raportów.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w firmie o silnej pozycji na rynku.
  • Wsparcie i pomoc podczas okresu próbnego.
  • Pracę w zgranym zespole, w dobrej atmosferze.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

Wymagania:

  • Zaangażowanie, samodzielność oraz nastawienie na zadowolenie klienta.
  • Doświadczenie w pracy w dziale handlowym
  • Łatwość nawiązywania kontaktów.
  • Wiedza techniczna
  • Umiejętność szybkiej nauki.
  • Umiejętność analizowania faktów.
  • Umiejętność negocjacji.
  • Sumienność, dokładność.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Znajomość obsługi komputera.
  • Mile widziana znajomość systemów SSWiN, CCTV
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferty zawierające list motywacyjny wraz z CV ze aktualnym zdjęciem prosimy przesyłać w formie elektronicznej.

Prosimy o dopisanie w CV: „Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji." Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

OPTIGUARD już od ponad 15 lat dostarczamy na rynek elektroniczne ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie