Lionbridge to największa na świecie firma zajmująca się lokalizacją językową. Obsługujemy ponad 800 marek. Łączymy fachową wiedzę językową i kulturową z bogatym doświadczeniem w tworzeniu treści. Korzystamy z globalnego modelu działania oraz zaawansowanych technologii, aby nasi klienci mogli dotrzeć do odbiorców na całym świecie z przekazem uwzględniającym specyfikę rynków lokalnych. W naszym warszawskim biurze zatrudniamy już ponad 600 specjalistów, w tym Kierowników Projektów, Lingwistów, Inżynierów, Specjalistów DTP, Grafików, Web Developerów oraz ekspertów zajmujących się opracowywaniem treści i kontrolą jakości.

Młodszy Grafik

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość Adobe InDesign, Photoshop i Illustrator
  • znajomość zasad DTP i typografii
  • sprawne poruszanie się po środowisku Microsoft Windows oraz pakiecie Office
  • zmysł estetyczny i kreatywność
  • zdolności manualne
  • samodzielność, i dokładność
  • dobra znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym

Zadania:

  • opracowywanie tekstów i grafik w różnych wersjach językowych na wzór dokumentu macierzystego
  • kreatywne i samodzielne opracowywanie grafik do dokumentacji
  • dbanie o najwyższą jakość dostarczanych produktów

Oferujemy:

  • szansę na rozwój w stabilnej, globalnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość zdobycia doświadczenia w środowisku międzynarodowym – dzięki biurom w 26 krajach Lionbridge stwarza okazję do poznania różnych kultur i stylów pracy
  • dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych
  • współpracę w kreatywnym zespole i miłej atmosferze
  • umowę zlecenie
Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pośrednictwem przycisku aplikuj lub na adres e-mail: