Opis stanowiska pracy

Bo jak mawiał Albert Einstein......nie ma rzeczy niemożliwych.
Tam, gdzie inni widzą ograniczenia my postrzegamy wyzwanie. Słowo „niemożliwe” rzadko gości w naszym zawodowym słowniku. Jeśli coś jest niemożliwe to znaczy to tylko tyle, że nie znalazł się jeszcze nikt, kto zmieniłby ten stan rzeczy.

Co robimy?
Tworzymy strony www
Rozbudowane serwisy oraz portale
Aplikacje dedykowane
Sklepy internetowe
Marketing internetowy
Identyfikacja wizualna

Jeżeli jesteś kreatywna / kreatywny, masz pełną głowę pomysłów, wiesz co to usability
i responsywność to szukamy właśnie Ciebie.

Szukamy osób z całej Polski, więc jeśli jesteś z daleka, możemy Ci pomóc w znalezieniu stancji blisko naszego biura.

Co będzie należeć do Twoich zadań?

Projektowanie graficzne na potrzeby Internetu
Projektowanie użytecznych layoutów sklepów internetowych
Tworzenie ciekawych stron www

Oferujemy:

Prace przy ciekawych projektach krajowych i zagranicznych
Duże możliwości rozwoju
Pracę w atmosferze startupu w fajnym młodym i zgranym zespole ludzi w biurze
w Warszawie
Umowę o pracę na czas nie określony
Premię do pensji

Wymagania

Oczekujemy:
Portfolio ale nie musi być duże ważne aby znalazły się w nim projekty stron, sklepów lub szablonów allegro.
prosimy o przesłanie linku do portfolio ( wymagane )
Znajomości Photoshopa
Pasji i chęci rozwoju
Umiejętność kodowania do htmla będzie bardzo dużym plusem

Prezentacja firmy

Szybko rozwijająca się agencja interaktywna oferująca tworzenie serwisów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie