Młodszy Elektronik / Elektronik / Specjalista ds. Radionawigacji

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Główne zadania na stanowisku:

  • Nadzorowanie działania powierzonych urządzeń technicznego zabezpieczenia ruchu lotniczego, poprzez:
  • monitorowanie pracy systemów i urządzeń,
  • sprawdzanie stanu urządzeń,
  • kontrolowanie parametrów urządzeń i odnotowywanie ich wartości w dziennikach eksploatacji,
  • kontrolowanie warunków środowiskowych.
  • Dokonywanie przeglądów i konserwacji urządzeń radionawigacyjnych.
  • Usuwanie awarii w urządzeniach technicznego zabezpieczenia ruchu lotniczego.
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej dotyczącej pracy nadzorowanych urządzeń.
  • Odnotowywanie w raporcie dyżurnych i w systemie ATOM stanu technicznego urządzeń.
  • Współpraca ze służbami operacyjnymi.
  • Wyjazdy na przeglądy urządzeń w terenie.
  • Opracowywanie: wniosków zakupowych, procedur, instrukcji oraz planów budżetowych w zakresie potrzeb Regionalnego Zespołu Technicznego Gdańsk.
  • Uczestnictwo w nowo realizowanych projektach.
  • Uczestnictwo w szkoleniach branżowych krajowych oraz zagranicznych.

Wymagania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane na kierunkach: informatyka, elektronika, teleinformatyka, mechatronika,
  • minimum roczny staż pracy w branży informatycznej lub teleinformatycznej,
  • minimum 2-letni staż pracy (w przypadku stanowiska Elektronika) lub 4-letni staż pracy (w przypadku stanowiska Specjalisty),
  • znajomość zagadnień z zakresu fizyki (fale magnetyczne, anteny), elektroniki oraz teleinformatyki,
  • umiejętność posługiwania się miernikiem uniwersalnym,
  • wiedza w zakresie architektury i administracji lokalnymi sieciami komputerowymi,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1 (w tym znajomość słownictwa branżowego),
  • dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office i/lub Open Office oraz systemów operacyjnych Windows, UNIX, LINUX;
  • prawo jazdy kategorii B,
  • dobry stan zdrowia,
  • niekaralność,
  • dyspozycyjność,
  • samodzielność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • nastawienie na osiąganie założonych celów.

Oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w trybie zmianowym,
  • pakiet benefitów,
  • zatrudnienia w Agencji posiadającej stabilną pozycję na polskim rynku.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie do dnia 05.10.2016r. aplikacji zawierającej CV za pomocą przycisku aplikowania wraz ze wskazaniem w tytule wiadomości numeru referencyjnego: ATGT.

Prezentacja firmy

PAŻP jest jedyną firmą w Polsce zatrudniającą kontrolerów ruchu l... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Motoryzacja / Automotive