Młodszy Doradca Klienta

Workforce Logiq

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

ZeroChaos szuka młodych, dynamicznych osób, chętnych zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe. Za pośrednictwem najnowszych platform komunikacyjnych (video, chat, telefon, mail, audio, Skype, Facebook, Twitter) będziesz wspierać i doradzać Klientom banku w doborze najlepszych rozwiązań oraz produktów bankowych.

Zainteresowani? TO NIE WSZYSTKO, zobacz co Cię czeka oprócz pierwszego doświadczenia:

Gwarantujemy:

• Umowę o pracę na początek (nie zlecenie, ani dzieło)

• Stałe wynagrodzenie + atrakcyjna premia (po okresie próbnym)

• Benefity: opieka medyczna Medicover

• Elastyczny grafik pracy umożliwiający pogodzenie pracy ze szkołą i hobby

• Profesjonalne szkolenia i jasną ścieżkę kariery (Ty też możesz zostać managerem)

• Nowoczesne biuro

Wymagania

Jeśli:

• Jesteś towarzyski, a rozmowa to Twój żywioł

• Jesteś komunikatywny i otwarty na nowe wyzwania

• Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie lub rozwinąć aktualne

• Lubisz pracę w środowisku nowych technologii

• Znasz inne języki niż polski masz dodatkowy plus na start (angielski / ukraiński / rosyjski / hiszpański)

… nie zwlekaj, prześlij CV i daj sobie szansę na karierę. Czekamy na Ciebie!

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
4 miesiące z możliwością przedłużenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Bankowość, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Praca dla studenta