Młodszy doradca klienta

Lokomotywa

Poznań, 60-554, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Studio Lokomotywa – w kierunku nowych relacji!

Doradzamy, sprzedajmy i wdrażamy najlepsze rozwiązania dla naszych klientów. Mając całą paletę możliwości reklamowych stawiamy na partnerstwo i optymalne doradztwo w zakresie rozwiązań aktualnie najbardziej korzystnych dla klienta.

Wierząc w siłę osobistych relacji,stawiamy na kontakt bezpośredni, wykorzystując inne kanały tylko do nawiązania początkowej relacji.
Czekamy na twoją energie i pomysłowość. Aplikuj do naszej firmy za pośrednictwem formularza OLX i przyjdź na spotkanie, aby przekonać się osobiście, że praca u nas to szansa na Twój osobisty rozwój.

Twoje zadania:
• telefoniczne nawiązywanie nowych kontaktów
• osobiste spotkania z potencjalnymi klientami
• analiza sytuacji rynkowej Klienta
• doradztwo, budowanie i dbanie o długofalowe relacje z Klientami
• tworzenie umów i ich negocjowanie

Oferujemy:
• pracę w niezwykle ciekawej i rozwojowej branży internetowej
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pracę od poniedziałku do piątku w godz 8:00-16:00
• pakiet szkoleń dostosowany do Twoich umiejętności i indywidualna opieka trenera/ przełożonego
• umowa zlecenie w okresie próbnym z możliwością przejścia na umowę o pracę
• fajna lokalizacja, centrum Poznania
• komfortowe warunki, praca w kameralnej atmosferze
• super zespół!

Wymagania

Oczekujemy:
• chęci i energii do kontaktu z klientami
• swobodnego poruszania się po sieci internetowej
• umiejętności nawiązywania i podtrzymywania kontaktów
• samodyscypliny, konsekwencji
• dobrego poziomu komunikacji
• nastawienia na rozwój kompetencji sprzedażowych

Prezentacja firmy

Fascynacja internetową rzeczywistością plus reklamowe zamiłowania... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting