Młodszy Doradca Klienta ds. Szkoleń

IMQ.

Gdańsk, pomorskie

Miejsce pracy: Gdańsk
IMQ.

Firma IMQ poszukuje ambitnych osób do telefonicznego kontaktu z Klientami naszego Partnera Biznesowego – firmy Wolters Kluwer.

Główne obowiązki:

  • Telefoniczna sprzedaż szkoleń realizowanych przez wydawnictwo
  • Pozyskiwanie nowych klientów za pośrednictwem telefonu. Aktywne działania sprzedażowe.
  • Utrzymywanie na wysokim poziomie długoterminowych relacji z Klientami.
  • Aktualizowanie bazy danych podczas każdego kontaktu. Bieżąca rejestracja, uzupełnianie i aktualizacja informacji o klientach, kontaktach oraz innych istotnych zdarzeniach w systemie.
  • Przygotowywanie projektów ofert dotyczących szkoleń w porozumieniu z przełożonym, wynikających z realizacji bieżących zadań.
  • Sporządzanie podsumowań danej akcji.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Orientacja sprzedażowa
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w call center
  • Dobra dykcja i miły głos
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy, rzetelność i terminowość
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

Firma IMQ oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie składające się ze stałej podstawy i prowizji od sprzedaży
  • Możliwość zdobywanie doświadczenia we współpracy z partnerami biznesowymi o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pozytywną atmosferę w zespole ludzi przyjaznych, zaangażowanych i z dużym doświadczeniem
  • Możliwość długotrwałej współpracy
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
IMQ.