Młodszy Automatyk

Talent Partners

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta - renomowanej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Tychach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MŁODSZY AUTOMATYK

Miejsce pracy: Tychy

Nr ref. MA/44/17

Najważniejsze obowiązki:

  • usuwanie bieżących awarii parku maszynowego,
  • udział w przeglądach maszyn i urządzeń,
  • wsparcie przy wykonywaniu oprogramowania dla sterowników PLC.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  • wiedza na temat sterowników przemysłowych,
  • znajomość zagadnień z zakresu elektryki, automatyki,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • zdolności analityczne,
  • umiejętność odnajdowania przyczyn zaistniałych problemów,
  • chęć do pracy i dalszego przeszkolenia.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dużej, renomowanej i rozwijającej się firmie,
  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwości rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

Talent Partners - Skuteczna Rekrutacja <br/> <br/>Talent Partners to fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji