Młodszy Architekt Systemów / UI Designer

i2D

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

i2D to niewielki, zgrany zespół ludzi, z pasją budujących zaawansowany software. Rozwijamy ciekawe start-upy oraz obsługujemy klientów zarówno z rynku polskiego jak i globalnego (głównie USA, UK).

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Projektowanie makiet ekranów: mogą być brzydkie, byle były zgodne z wymaganiami zebranymi przez analityków
  • Tworzenie / aktualizacja specyfikacji funkcjonalnych: określenie dokładnego zachowania systemu w odpowiedzi na spodziewane działania użytkowników
  • Nadzorowanie pracy programistów: czy to, co stworzą, będzie się nadawało do użytku? Wiadomo, że nie ;)  A zatem:
    • Raportowanie i weryfikacja usunięcia błędów
    • Sugerowanie usprawnień
    • I tak aż do skutku...

Oferujemy:

  • Ambitną i ciekawą pracę pełną technologicznych wyzwań
  • Możliwość szlifowania języka angielskiego poprzez częste rozmowy z Anglosasami o różnej maści akcentach
  • Solidne wynagrodzenie w stabilnej firmie (istniejemy ponad 10 lat)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Super atmosferę w zespole
  • Hipnotyzujący widok na piękne wieżowce w Centrum Warszawy (biuro koło Metra Racławicka)

Wymagania

  • Wykształcenie związane z informatyką (niekoniecznie potwierdzone dyplomem)
  • Empatia: umiejętność wczucia się w stan umysłu użytkownika; rozumienie jego potrzeb, nawyków i ograniczeń percepcyjnych
  • Komunikatywność
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość zasad usability albo przynajmniej chęć nauki tychże

Mile widziane:

  • Znajomość jakiegokolwiek języka programowania
  • Znajomość tematyki baz danych

Prezentacja firmy

Budujemy zaawansowane technologicznie, ale łatwe w użyciu systemy inform... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
6 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management