Cyclad Sp. z o.o.

Młodszy Analityk

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 00-872 Warszawa

Rodzaj pracy: Obojętne

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Inne

Opis stanowiska:
• Uczestnictwo w warsztatach projektowych
• Wsparcie w pracach analitycznych i koncepcyjnych dotyczących przetwarzania danych pomiarowych
• Wsparcie w przygotowaniu dokumentacji analitycznej, produkcyjnej i użytkownika
• Zadania i problemy analityczne do samodzielnego rozwiązania

Wymagania:
• Student/ka minimum 3-go roku studiów kierunków informatycznych lub pokrewnych
• Znajomość notacji UML 2.0 i BPMN
• Ogólna wiedza z zakresu inżynierii oprogramowania
• Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
• Zaangażowanie, zdolność szybkiego uczenia się i otwarty umysł
• Bardzo dobra organizacja pracy, metodyczność, samodzielność i skrupulatność
• Dobre wyniki w nauce (udział w olimpiadach, konkursach, wyróżnienia i stypendia będą dodatkowym atutem)
• Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
• Pracę w firmie rozwijające autorskie i innowacyjne produkty
• Możliwość rozpoczęcia współpracy w trakcie roku akademickiego w niepełnym wymiarze godzin
• Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji
• Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i zgranym zespole

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.