Młodszy analityk z językiem francuskim

Frista Retail Business Center Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:

  • praca w systemie SAP – moduł SD/MM
  • analiza wyników inwentaryzacyjnych oraz przebiegu procesu
  • współpraca z zespołami sprzedaży na rynku francuskim przy interpretowaniu wyników analiz
  • tworzenie raportów i proponowanie rozwiązań
  • utrzymanie i rozwój wewnętrznego systemu danych
  • kontrola procesu dostaw z centrów dystrybucyjnych firmy do sklepów
  • korygowanie stanów magazynowych sklepów własnych i partnerskich

Wymagania:

  • student studiów zaocznych lub absolwent studiów wyższych (preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie, matematyka, logistyka lub filologia)
  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
  • znajomość obsługi MS Office (w szczególności Excel)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji (zależy nam by pracownicy osiągali swoje cele razem z nami – stawiamy na wewnętrzne promocje)
  • zdobycie doświadczenia w pracy w programie SAP
  • naukę i możliwość wykorzystania zaawansowanych funkcji programu MS Excel
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i podjęcia szerokiej odpowiedzialności
  • pracę w zespole, który dzieli się energią i pasją
  • prywatne ubezpieczenie medyczne oraz kartę Multisport
  • prestiżową i dogodną lokalizację biura w samym centrum Warszawy

Prezentacja firmy

FRISTA to dynamicznie rozwijająca się szwajcarska firma outsourcingowa, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Logistyka, Praca Analityka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców