młodszy analityk z językiem angielskim

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej, prestiżowej organizacji z sektora finansowego zlokalizowanej w Warszawie, poszukujemy osoby chętnej do podjęcia wyzwania na stanowisku:

Nr ref.: 40314
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • codzienna praca w języku angielskim
  • weryfikacja niezbędnych informacji
  • odpowiadanie na zapytania partnerów handlowych drogą mailową lub telefoniczną
  • ścisła współpraca z Team Leaderem grupy
  • kontrola poprawności danych i ich weryfikacja w systemie
  • rozpoznawanie zagrożeń i problemów strukturalnych
  • współpraca z zespołem

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe lub student zaoczny
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość drugiego języka obcego mile widziana
  • praktyczna znajomość programu Excel
  • mile widziane doświadczenie w sektorze bankowym lub obsłudze klienta
  • zainteresowanie i wysoka motywacja do rozwoju w obszarze analizy
  • profesjonalizm w działaniu
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferta:
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa)
  • możliwość wykorzystywania języków obcych w codziennej pracy
  • możliwość rozwoju i ukształtowania swojej ścieżki kariery zawodowej (wiele szkoleń i możliwości awansu)
  • praca dla globalnej instytucji finansowej

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)