Młodszy Analityk z jęz.niemieckim

Antal SSC/BPO

Kraków, małopolskie

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

-Analiza danych i wprowadzanie ich do systemu
-Interpretowanie dokumentów
-Rozpatrywanie wniosków
-Sporządzanie polis
-Przygotowywanie faktur dla klientów

Wymagania:

-Absolwent studiów kierunkowych ( matematyka, ekonomia, statystyka itp.)
-Dobra znajomość języka niemieckiego
-Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
-Zdolności analityczne
-Znajomość pakietu MS Office (Excel)
-Mile widziane doświadczenie w branży ubezpieczeniowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl