Młodszy Analityk Finansowy

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Miejsce pracy: Rzeszów

ZADANIA

  • przygotowywanie miesięcznych i tygodniowych raportów
  • analiza danych finansowych
  • udział w zamknięciu ksiąg rachunkowych jednostki
    (miesięcznym, kwartalnym i rocznym)

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS office
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego min. B2
  • dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • umiejętność organizacji pracy własnej i dobrego zarządzania czasem
  • umiejętność pracy po presją czasu

OFERUJEMY

  • Umowę o pracę na czas określony
  • Pracę na pełen etat w standardowych godzinach biurowych
  • Benefity pozapłacowe
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w prestiżowej firmie

Agencja zatrudnienia nr 412
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials