Młodszy analityk danych - język niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, angielski lub holenderski

CEE Experts by L.M.International Group Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Kim jesteśmy
W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.

Od tego momentu poza usługami rekrutacyjnymi świadczymy dodatkowo serwisy dla sektora handlu jak np. tajemniczy klient, zarządzanie magazynami czy e-platforma handlowa. W obszarze HR jesteśmy postrzegani jako eksperci w dziedzinie rekrutacji dla firm BPO/SSC. Dodatkowo posiadamy własne aplikacje badające rozwój talentów, osobowość pracownika, przeprowadzające wirtualne rozmowy rekrutacyjne czy udzielające rekomendacji kandydatowi.

Miejsce pracy: Poznań

ZADANIA:

  • Weryfikowanie poprawności danych w systemie,
  • Działania analityczne na dokumentacji administracyjnej,
  • Kontakt z klientem biznesowym w sprawach dokumentacji (e-mail, telefon),
  • Tworzenie zestawień, raportów, analiz;

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i jednego z języków: niemiecki, francuski, hiszpański, włoski lub holenderski
  • Gotowość do rozwoju i szkoleń,
  • Motywacja do zdobycia nowej wiedzy,
  • Gotowość do pracy nap ełen etat ( w przypadku pracy z samym językiem angielskim - gotowość do pracy zmianowej)

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Umowę o pracę,
  • Dopracowany i dopasowany do indywidualnych potrzeb program wdrożeniowy,
  • Interesującą pracę w języku obcym,
  • Szansę na rozpoczęcie kariery w obszarze obsługi procesu międzynarodowego oraz rozwój w dynamicznej prestiżowej organizacji,
  • Pakiet benefitów - Karta Multisport, ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie do kursów językowych i certyfikatów, wejściówki do kin, teatrów