Młodszy Analityk Biznesowy

InPost S.A.

Kraków, małopolskie

InPost S.A.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie wyników spółki wraz z komentarzami,
  • Przygotowanie analiz wyników spółki oraz analiz kosztowych,
  • Tworzenie prezentacji przedstawiających wyniki finansowe,
  • Aktywne wsparcie od strony analitycznej osób zarządzających spółką,
  • Wsparcie w przygotowywaniu symulacji finansowych na potrzeby zarządu,
  • Prowadzenie optymalizacji procesów pozyskiwania danych,
  • Udział we wdrożeniach nowych narzędzi oraz procedur,
  • Współpraca z centrum usług księgowych i audytem.

Wymagania:

  • Preferowany student ekonomii, finansów, rachunkowości, matematyki
  • Odbyte staże, praktyki w obszarze finansów, rachunkowości,
  • Mile widziane doświadczenie w sporządzaniu budżetów i planów finansowych,
  • Umiejętności analitycznego myślenia oraz syntetycznego prezentowania wyników,
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, zwłaszcza programów Excel i Power Point,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Wysokiego poziomu zaangażowania i poczucia odpowiedzialności za wykonywane zadania,
  • Samodzielności i dobrej organizacji pracy,
  • Chęci ciągłego doskonalenia zawodowego.

Oferujemy:

  • Dużą odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
  • Dynamiczne, międzynarodowe środowisko i twórczą atmosferę,
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
InPost S.A. InPost S.A. InPost S.A.