Krakowskie  e-Centrum Informatyczne Jump Sp. j.

Młodszy Administrator Systemów Linux

Od: Krakowskie e-Centrum Informatyczne Jump Sp. j.
Miejsce pracy: Kraków, 30-418

Istniejemy od 2000 roku i należymy do czołówki dostawców usług hostingowych w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem, obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w jednym z naszych zespołów na stanowisku: Młodszy Administrator Systemów Linux.

Ofertę kierujemy do kandydatów chcących pogłębiać swoją wiedzę z zakresu administracji systemami Linux.

Zadania:

- zarządzanie i monitorowanie dostarczanych przez Kei usług w ramach platformy,

- administracja systemami operacyjnymi Linux,

- bieżąca obsługa klienta,

- rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem oraz sprzętem,

- tworzenie dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- pakiet prywatnej opieki medycznej,

- ciekawą pracę w doświadczonym zespole,

- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

- uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach.

Oczekiwania:

- znajomość systemu operacyjnego Linux na poziomie użytkownika i administratora,

- znajomość administracji i konfiguracji serwerów: DNS, WWW, SQL oraz POCZTY,

- podstawowa wiedza na temat sieci,

- komunikatywność w mowie i piśmie - wymagane jest bezbłędne posługiwanie się językiem polskim,

- chęć szybkiego zwiększania swojej wiedzy i kwalifikacji.

Mile widziane:

- doświadczenie w technologiach wirtualizacji,

- doświadczenie w obsłudze klienta,

- zajomość języków skryptowych (bash, python, perl)