Młodszy administrator / programista systemu Linux

vSolutions

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma vSolutions, prowadząca usługi hostingowe i programistyczne pod marką Vbiz-pl prowadzi rekrutację do pracy w swoim biurze w dzielnicy Katowice-Brynów.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Oferujemy:

  • dla studentów: umowa zlecenie, współpraca dopasowana do planu zajęć,
  • dla nie-studentów: umowa o pracę (pół etatu),
  • możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • umowa na okres próbny, a następnie perspektywa stałej współpracy

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta (telefoniczna, e-mailowa),
  • obsługa systemów po przeszkoleniu,
  • realizacja prac bieżących i planowych (w tym nocnych) po przeszkoleniu,
  • rozwiązywanie problemów,
  • rozwój systemu zarządzania platformą hostingową (system autorski),
  • bieżące obowiązki biurowe

Wymagania

Wymagamy:

  • znajomość systemu Linux w zakresie użytkowym,
  • prewencyjne myślenie w trakcie realizacji zadań, spokojny sen w nocy,
  • przedkładanie rozwiązań przemyślanych nad prowizorycznymi
  • chęci rozwijania swoich umiejętności

Mile widziane:

  • znajomość systemu Linux w aspekcie serwerowym,
  • znajomość systemu Linux w aspekcie webmasterskim,
  • znajomość zasad funkcjonowania nowoczesnych sieci,
  • znajomość PHP lub innego języka programowania dla webmasterów,
  • chęć nadrobienia braków w powyższych

Prezentacja firmy

Jesteśmy dostawcą rozwiązań z zakresu technologii internetowych – rozwią... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/12/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy