Młodszy Administrator/ Developer SAS (również studenci)

ITFS Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

ITFS to dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi informatyczne na terenie całej Europy. Dostarczamy zaawansowane rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw komercyjnych oraz pośredniczymy przy tworzeniu zespołów specjalistów IT.

Obecnie, naszą ofertę kierujemy do studentów i absolwentów kierunków związanych z IT, która umożliwi im zdobycie pierwszego komercyjnego doświadczenia poprzez pracę (z atrakcyjnym wynagrodzeniem) dla naszego Klienta – lidera oprogramowania Business Intelligence - na stanowisku:

Informacje organizacyjne:

- Miejsce pracy: Warszawa (Dolny Mokotów)

- Branża: Telco

- Termin rozpoczęcia pracy: ASAP

- Przedział wynagrodzenia: 3000-4500 zł netto (w zależności od posiadania statusu studenta)

- Tryb pracy: 100-160h miesięcznie, elastyczne godziny pracy

- Forma zatrudnienia: Zlecenie/kontrakt do końca roku, przy udanej współpracy możliwość przedłużenia

Wymagania

- Ukończone wyższe studia techniczne lub studenci IV,V roku

- Chęć zdobycia doświadczenia na samodzielnym stanowisku Administratora Systemu/ Developera

- Znajomość zagadnień związanych z bazami danych i administrowaniem systemu

- Znajomość przynajmniej jednego języka programowania

- Znajomośc języka angielskiego w stopniu pozwalającym na sprawne posługiwanie się dokumentacja techniczną

- Komunikatywność

- Umiejętnośc pracy w zespole

Zakres zadań na stanowisku:

- Zdobywanie i pogłębianie wiedzy dotyczącej programowania 4GL

- Zdobywanie i pogłębianie wiedzy na temat produktów SAS

- Przygotowanie do objęcia samodzielnego stanowiska Administratora Systemu/ Developera

- Wdrożenie w kulturę organizacyjną firmy

- Wspieranie realizacji bieżących projektów

Dużym atutem będzie:

- Doświadczenie komercyjne w branży IT (Administrator, Developer)

- Udział w Akademii Młodych Talentów

- Doświadczenie związane z SAS 4GL/SAS Data Integration Studio

- Znajomość problematyki hurtowni danych i procesów ETL

Oferujemy:

- Przejrzyste warunki zatrudnienia

- Elastyczne godziny pracy

- Pracę w firmie będącej liderem oprogramowania Business Intelligence

- Zdobycie doświadczenia zawodowego oraz możliwość rozwoju w trakcie realizacji ciekawych projektów

- Możliwość przedłużenia współpracy po zakończonym projekcie

Dodatkowe informacje:

Cenimy czas kandydatów, dlatego prowadzimy przejrzysty i sprawny proces rekrutacji:

1. Rozmowa telefoniczna z konsultantem ITFS

2. Rozmowa z PM projektu

3. Zaproszenie na ćwiczenia weryfikujące umiejętności (opcjonalnie)

4. Rozpoczęcie pracy

JAK APLIKOWAĆ NA STANOWISKO?

CV zawierające poniższą klauzulę proszę przesyłać za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

ITFS jest dynamicznie rozwijająca się firmą świadcząca usługi informatyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Możliwość dynamicznego rozwoju i zdobywania nowej wiedzy, praca w międzynarodowej firmie będącej liderem oprogramowania Business Intelligence, możliwość zatrudnienia po okresie próbnym
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy